Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608220M035R
AEF0608220M035R
AEF0608220M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 22uF 6000Hrs 20% ESR=750mOhms
на замовлення 2460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук