Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608220M050R
AEF0608220M050R
AEF0608220M050R KYOCERA AVX
kyocera_avx_aef_series-2933561.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF 6000Hrs 20% ESR=1.5Ohms
на замовлення 2436 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук