Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608220M063R
AEF0608220M063R
AEF0608220M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 22uF 6000Hrs 20% ESR=4.6Ohms
на замовлення 1220 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 63VDC; Ø6.3x8mm; -55÷105°C; AEF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø6.3x8mm, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: AEF, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 4.6Ω, Operating current: 0.14A, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF0608220M063R AEF0608220M063R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 63VDC; Ø6.3x8mm; -55÷105°C; AEF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø6.3x8mm
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: AEF
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 4.6Ω
Operating current: 0.14A
Roll diameter max.: 380mm