Продукція > KYOCERA AVX > AEF0608330M035R
AEF0608330M035R
AEF0608330M035R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 33uF 6000Hrs 20% ESR=750mOhms
на замовлення 618 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 35VDC; Ø6.3x8mm; -55÷105°C; AEF, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø6.3x8mm, Operating temperature: -55...105°C, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, Roll diameter max.: 380mm, Manufacturer series: AEF, Operating current: 0.175A, ESR value: 0.75Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF0608330M035R AEF0608330M035R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 33uF; 35VDC; Ø6.3x8mm; -55÷105°C; AEF
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø6.3x8mm
Operating temperature: -55...105°C
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
Roll diameter max.: 380mm
Manufacturer series: AEF
Operating current: 0.175A
ESR value: 0.75Ω