Продукція > KYOCERA AVX > AEF06102R2M400R
AEF06102R2M400R
AEF06102R2M400R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 2.2uF 2000Hours ESR=35Ohms 20%
на замовлення 4553 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук