Продукція > KYOCERA AVX > AEF0810100M200R
AEF0810100M200R
AEF0810100M200R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aef-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 200V 10uF 2000Hours ESR=16Ohms 20%
на замовлення 1539 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 200V POLAR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, ESR (Equivalent Series Resistance): 16Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 170 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF0810100M200R AEF0810100M200R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aef-series.pdf Description: CAP ALUM 200V POLAR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance): 16Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 170 mA @ 100 kHz