Продукція > KYOCERA AVX > AEF0810220M100R
AEF0810220M100R
AEF0810220M100R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100V 22uF 2000Hours ESR=2.7Ohms 20%
на замовлення 1327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук