Продукція > KYOCERA AVX > AEF0812150M160R
AEF0812150M160R
AEF0812150M160R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 160V 15uF 2000Hours ESR=14Ohms 20%
на замовлення 831 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 160VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEF, Type of capacitor: electrolytic, Height: 12.5mm, Capacitance: 15µF, Operating voltage: 160V DC, Operating current: 204mA, Mounting: SMD, ESR value: 14Ω, Manufacturer series: AEF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12.5mm, Roll diameter max.: 380mm, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEF0812150M160R AEF0812150M160R Виробник : KYOCERA AVX AEF.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 160VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEF
Type of capacitor: electrolytic
Height: 12.5mm
Capacitance: 15µF
Operating voltage: 160V DC
Operating current: 204mA
Mounting: SMD
ESR value: 14Ω
Manufacturer series: AEF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 8mm