Продукція > KYOCERA AVX > AEF0812331M016R
AEF0812331M016R
AEF0812331M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 330uF 2000Hours ESR=360mOhms 20%
на замовлення 777 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук