Продукція > KYOCERA AVX > AEF08125R6M400R
AEF08125R6M400R
AEF08125R6M400R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 5.6uF 2000Hours ESR=24Ohms 20%
на замовлення 410 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук