Продукція > KYOCERA AVX > AEF0813150M200R
AEF0813150M200R
AEF0813150M200R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 200V 15uF 2000Hours ESR=14Ohms 20%
на замовлення 1695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук