Продукція > KYOCERA AVX > AEF1010101M063R
AEF1010101M063R
AEF1010101M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 100uF 2000Hours ESR=730mOhms 20%
на замовлення 3667 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук