Продукція > KYOCERA AVX > AEF1012101M080R
AEF1012101M080R
AEF1012101M080R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 100uF 2000Hours ESR=1.4Ohms 20%
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук