Продукція > KYOCERA AVX > AEF1213221M050R
AEF1213221M050R
AEF1213221M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 220uF 2000Hours ESR=180mOhms 20%
на замовлення 336 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук