Продукція > KYOCERA AVX > AEH10104R7M450R
AEH10104R7M450R
AEH10104R7M450R KYOCERA AVX
kyocera-avx-AEH-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 450VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEH
Height: 10.5mm
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 450VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: AEH, Height: 10.5mm, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm.