Продукція > KYOCERA AVX > AEH1012471M016R
AEH1012471M016R
AEH1012471M016R KYOCERA AVX
kyocera-avx-AEH-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 16VDC; Ø10x12.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Height: 12.5mm
Diameter: 10mm
Operating current: 0.34A
Roll diameter max.: 380mm
Manufacturer series: AEH
Service life: 2000h
на замовлення 176 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 16VDC; Ø10x12.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Height: 12.5mm, Diameter: 10mm, Operating current: 0.34A, Roll diameter max.: 380mm, Manufacturer series: AEH, Service life: 2000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEH1012471M016R AEH1012471M016R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aeh_series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 470pF 1012 20%