Продукція > COTEK > AEK-3000-24
AEK-3000-24
AEK-3000-24 Cotek
kepco-aek-3000w-hv-specs.pdf
Виробник: Cotek
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Power (Watts): 3000W
Packaging: Box
Size / Dimension: 11.02" L x 6.69" W x 2.50" H (280.0mm x 170.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 125 A
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3000W, Power (Watts): 3000W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, I²C Interface, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Input, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 11.02" L x 6.69" W x 2.50" H (280.0mm x 170.0mm x 63.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 125 A.