Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608100M080R
AEK0608100M080R
AEK0608100M080R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 10uF 2000Hrs 20% ESR=4.8Ohms
на замовлення 474 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук