Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608100M100R
AEK0608100M100R
AEK0608100M100R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100V 10uF 2000Hours ESR=5Ohms 20%
на замовлення 743 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук