Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608101M010R
AEK0608101M010R
AEK0608101M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10V 100uF 2000Hours ESR=680mOhms 20%
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук