Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608101M016R
AEK0608101M016R
AEK0608101M016R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF 2000Hours ESR=680mOhms 20%
на замовлення 7521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук