Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608220M050R
AEK0608220M050R
AEK0608220M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF 2000Hrs 20% ESR=1.36Ohms
на замовлення 1403 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук