Продукція > KYOCERA AVX > AEK06082R2M250R
AEK06082R2M250R
AEK06082R2M250R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 250V 2.2uF 2000Hours ESR=35Ohms 20%
на замовлення 8611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук