Продукція > KYOCERA AVX > AEK0608330M050R
AEK0608330M050R
AEK0608330M050R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 33uF 2000Hrs 20% ESR=1.36Ohms
на замовлення 527 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук