Продукція > KYOCERA AVX > AEK06101R5M400R
AEK06101R5M400R
AEK06101R5M400R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 1.5uF 2000Hours ESR=75Ohms 20%
на замовлення 1335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук