Продукція > KYOCERA AVX > AEK08124R7M400R
AEK08124R7M400R
AEK08124R7M400R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 4.7uF 2000Hours ESR=26Ohms 20%
на замовлення 247 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 400VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø8x12.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: AEK, Operating current: 78mA, Height: 12.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 26000mΩ, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK08124R7M400R AEK08124R7M400R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 400VDC; Ø8x12.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø8x12.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: AEK
Operating current: 78mA
Height: 12.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 26000mΩ
Roll diameter max.: 380mm