Продукція > KYOCERA AVX > AEK0813150M200R
AEK0813150M200R
AEK0813150M200R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 200V 15uF 2000Hours ESR=14Ohms 20%
на замовлення 1467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 200VDC; Ø8x13.5mm; ±20%; AEK, Capacitance: 15µF, Operating temperature: -40...105°C, Operating voltage: 200V DC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x13.5mm, Height: 13.5mm, Operating current: 0.17A, ESR value: 14Ω, Roll diameter max.: 380mm, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: AEK.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK0813150M200R AEK0813150M200R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 200VDC; Ø8x13.5mm; ±20%; AEK
Capacitance: 15µF
Operating temperature: -40...105°C
Operating voltage: 200V DC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x13.5mm
Height: 13.5mm
Operating current: 0.17A
ESR value: 14Ω
Roll diameter max.: 380mm
Tolerance: ±20%