Продукція > KYOCERA AVX > AEK08158R2M400R
AEK08158R2M400R
AEK08158R2M400R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 8.2uF 2000Hours ESR=20Ohms 20%
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 8.2uF; 400VDC; Ø8x15.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 8.2µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x15.5mm, Mounting: SMD, Manufacturer series: AEK, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 8mm, Height: 15.5mm, Operating voltage: 400V DC, Operating current: 0.13A, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 20Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK08158R2M400R AEK08158R2M400R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 8.2uF; 400VDC; Ø8x15.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 8.2µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x15.5mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: AEK
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 8mm
Height: 15.5mm
Operating voltage: 400V DC
Operating current: 0.13A
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 20Ω