Продукція > KYOCERA AVX > AEK1010821M010R
AEK1010821M010R
AEK1010821M010R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10V 820uF 2000Hours ESR=280mOhms 20%
на замовлення 1012 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 820uF; 10VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEK, Manufacturer series: AEK, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 820µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Height: 10.5mm, ESR value: 280mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 860mA, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1010821M010R AEK1010821M010R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 820uF; 10VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; AEK
Manufacturer series: AEK
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 820µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Height: 10.5mm
ESR value: 280mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 860mA
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%