Продукція > KYOCERA AVX > AEK1012101M080R
AEK1012101M080R
AEK1012101M080R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 100uF 2000Hours ESR=1.24Ohms 20%
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук