Продукція > KYOCERA AVX > AEK1012471M025R
AEK1012471M025R
AEK1012471M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25V 470uF 2000Hours ESR=150mOhms 20%
на замовлення 2546 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук