Продукція > KYOCERA AVX > AEK1013100M400R
AEK1013100M400R
AEK1013100M400R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 10uF 2000Hours ESR=18Ohms 20%
на замовлення 1689 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 400VDC; Ø10x13.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø10x13.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: AEK, Operating current: 0.14A, Height: 13.5mm, Diameter: 10mm, ESR value: 18Ω, Roll diameter max.: 380mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1013100M400R AEK1013100M400R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 400VDC; Ø10x13.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø10x13.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: AEK
Operating current: 0.14A
Height: 13.5mm
Diameter: 10mm
ESR value: 18Ω
Roll diameter max.: 380mm