Продукція > KYOCERA AVX > AEK1016150M400R
AEK1016150M400R
AEK1016150M400R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 400V 15uF 2000Hours ESR=16Ohms 20%
на замовлення 1148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 400VDC; Ø10x16.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 15µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x16.5mm, Mounting: SMD, Manufacturer series: AEK, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 10mm, Height: 16.5mm, Operating voltage: 400V DC, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 16Ω, Operating current: 174mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1016150M400R AEK1016150M400R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 15uF; 400VDC; Ø10x16.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 15µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x16.5mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: AEK
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 10mm
Height: 16.5mm
Operating voltage: 400V DC
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 16Ω
Operating current: 174mA