Продукція > KYOCERA AVX > AEK1016220M250R
AEK1016220M250R
AEK1016220M250R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 250V 22uF 2000Hours ESR=12Ohms 20%
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 250VDC; Ø10x16.5mm; ±20%; AEK, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x16.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: AEK, Operating current: 0.3A, Height: 16.5mm, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, ESR value: 12Ω.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1016220M250R AEK1016220M250R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 250VDC; Ø10x16.5mm; ±20%; AEK
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x16.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: AEK
Operating current: 0.3A
Height: 16.5mm
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm
ESR value: 12Ω