Продукція > KYOCERA AVX > AEK1213151M080R
AEK1213151M080R
AEK1213151M080R KYOCERA AVX
kyocera_avx_aek_series-2933552.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 80V 150uF 2000Hours ESR=540mOhms 20%
на замовлення 1525 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 150uF; 80VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 150µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Height: 13.5mm, ESR value: 540mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 0.8A, Operating voltage: 80V DC, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: AEK.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1213151M080R AEK1213151M080R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 150uF; 80VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 150µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Height: 13.5mm
ESR value: 540mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 0.8A
Operating voltage: 80V DC
Tolerance: ±20%