Продукція > KYOCERA AVX > AEK1213221M063R
AEK1213221M063R
AEK1213221M063R Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63V 220uF 2000Hours ESR=280mOhms 20%
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 63VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, ESR value: 280mΩ, Operating current: 0.89A, Roll diameter max.: 380mm, Manufacturer series: AEK.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AEK1213221M063R AEK1213221M063R Виробник : KYOCERA AVX AEK.pdf Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 220uF; 63VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
ESR value: 280mΩ
Operating current: 0.89A
Roll diameter max.: 380mm