AEQ12-300FL0.5
AEQ12-300FL0.5 Advanced Energy / Ultravolt
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
DC/DC Converters - Through Hole AEQ-Series +12VDC Input, +300VDC Output, Floating/Reversible, 0.5W Output Power, Thru-hole mount
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук