AEQ5-100FL1.25 Advanced Energy / Ultravolt
ENG_HV_AEQ_Series_DataSheet_v2-3498655.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Isolated DC/DC Converters - Through Hole AEQ-Series +5VDC Input, +100VDC Output, Floating/Reversible, 1.25W Output Power, Thru-hole mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук