AEQ5-600FL1.25
AEQ5-600FL1.25 Advanced Energy / Ultravolt
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Isolated DC/DC Converters - Through Hole AEQ-Series +5VDC Input, +600VDC Output, Floating/Reversible, 1.25W Output Power, Thru-hole mount
Написати відгук