Продукція > KYOCERA AVX > AEVA1010471M010R
AEVA1010471M010R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 10VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Diameter: 10mm
Height: 10.5mm
Manufacturer series: AEVA
Service life: 2000h
ESR value: 0.3Ω
Operating current: 0.22A
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 10VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Diameter: 10mm, Height: 10.5mm, Manufacturer series: AEVA, Service life: 2000h, ESR value: 0.3Ω, Operating current: 0.22A.