Продукція > KYOCERA AVX > AEVA1213681M025R
AEVA1213681M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEVA
Operating current: 0.55A
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
ESR value: 0.12Ω
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: AEVA, Operating current: 0.55A, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm, ESR value: 0.12Ω.