Продукція > KYOCERA AVX > AEVA1616331M050R
AEVA1616331M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 50VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEVA
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
ESR value: 0.15Ω
Operating current: 0.8A
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 50VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: AEVA, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, ESR value: 0.15Ω, Operating current: 0.8A.