Продукція > KYOCERA AVX > AEVA1821102M063R
AEVA1821102M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1000uF; 63VDC; Ø18x21.5mm; ±20%; AEVA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø18x21.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 4000h
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEVA
Operating current: 2.6A
Height: 21.5mm
Diameter: 18mm
ESR value: 68mΩ
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1000uF; 63VDC; Ø18x21.5mm; ±20%; AEVA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø18x21.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 4000h, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: AEVA, Operating current: 2.6A, Height: 21.5mm, Diameter: 18mm, ESR value: 68mΩ.