Продукція > KYOCERA AVX > AEVB1010681M025R
AEVB1010681M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: AEVB
Operating current: 0.5A
Height: 10.5mm
Diameter: 10mm
ESR value: 110mΩ
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 25VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: AEVB, Operating current: 0.5A, Height: 10.5mm, Diameter: 10mm, ESR value: 110mΩ.