Продукція > KYOCERA AVX > AEVB1616681M035R
AEVB1616681M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 35VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø16x16.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Height: 16.5mm
Diameter: 16mm
ESR value: 50mΩ
Operating current: 1.8A
Service life: 5000h
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 680uF; 35VDC; Ø16x16.5mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø16x16.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Height: 16.5mm, Diameter: 16mm, ESR value: 50mΩ, Operating current: 1.8A, Service life: 5000h, Manufacturer series: AEVB.