AEVC-10-10-P
AEVC-10-10-P Festo Corporation
188071
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 116 PSI (1.5 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.394" (10.00mm)
Написати відгук
Description: SHORT-STROKE CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 116 PSI (1.5 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.394" (10.00mm), Connection Method: M5, Operation: Single Acting, Construction: Compact Cylinder.