AEVC-100-10-I-P-A Festo Corporation
188324
Виробник: Festo Corporation
Description: SHORT-STROKE CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.394" (10.00mm)
Connection Method: G1/4
Part Status: Active
Operation: Single Acting
Construction: Compact Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHORT-STROKE CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.394" (10.00mm), Connection Method: G1/4, Part Status: Active, Operation: Single Acting, Construction: Compact Cylinder.