AEVT1000-BU
AEVT1000-BU Altran Magnetics, LLC
AEVT1000_DataSheet_02-June-2025.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: 1000A, 12V COIL, BUSBAR
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 1 kA
Switching Voltage: 1.8kVDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 10 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000A, 12V COIL, BUSBAR, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 1 kA, Switching Voltage: 1.8kVDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 10 VDC.