AEVT500-C Altran Magnetics, LLC
AEVT500_Series.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: AEVT500 SERIES 500A DC CONTACTOR
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 500 A
Switching Voltage: 1.8kVDC - Max
Must Release Voltage: 4 VDC
Must Operate Voltage: 19.7 VDC
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEVT500 SERIES 500A DC CONTACTOR, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 500 A, Switching Voltage: 1.8kVDC - Max, Must Release Voltage: 4 VDC, Must Operate Voltage: 19.7 VDC, Part Status: Active.