AEVTS300-CA
AEVTS300-CA Altran Magnetics, LLC
AEVTS300%20-%20Spec%20Sheet%20-%20Rev%20A%20-%2017Oct2022.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 300A 24VDC COIL
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Connector
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 300 A
Switching Voltage: 1800VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 300A 24VDC COIL, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Connector, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 300 A, Switching Voltage: 1800VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC.